Prodajemo uknjižen i vrlo lijep stambeni objekat (S+P+1) površine cca. 350m2, koji se sastoji od ukupno pet dvosobnih apartmana. Objekat je je izgrađen tokom 2009 godine na zemljištu površine 450m2. Sa prednje strane, objekat ima lijepo uređeno dvorište površine 290m2, odakle se pruža lijep pogled na more, dok se sa stražnje strane nalazi šest parking mjesta koja imaju direktan pristup ulici. Ispred objekta, na mjestu gdje se nalazi zelena površina postoji zabrana gradnje, što budućem kupcu garantuje dugoročan, nesmetan pogled na more.
Svi apartmani su u odličnom stanju i potpuno su namješteni. Bitno je istaći da se objekat nikada nije iznajmljivao, te da je korišten isključivo kao porodična nekrentina za odmor.
Apartmani su raspoređeni na sljedeći način:
Suteren:
Jedan dvosoban apartman površine 70m2, koji ima zaseban ulaz, a koji se sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, spavaće sobe i terase sa koje se pruža pogled na more.
Ostava površine 70m2.
Prvi i drugi sprat:
Po dva dvosobna apartmana, površine po 50m2, sličnog rasporeda prostorija (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, predsoblje i balkon sa pogledom na more.
Apartmani na prvom i drugom spratu su povezani unutrašnjim stepeništem.
Standard:
Vanjska PVC stolarija. Unutrašnja drvena stolarija. Laminat u sobama. Keramičke pločice u kupatilu, kuhinji, terasi i na balkonima. Vanjske PVC „rolo“ roletne. 5 klima uređaja.
Lokacija:
Stambeni objekat se nalazi u ulici Neumske bojne, u neposrednoj blizini hotela Grand Neum. Udaljen je cca. 300 metara od plaže. Lokacija je mirna i slabo prometna, zbog čega predstavlja pogodno mjesto za odmor i opuštanje.