Your search results

Lijepo uređen trosoban stan s parkingom, Mejtaš, Centar

68m2 N/054/2025 690KM mjesečno
Mejtaš, ,

ID: N/054/2025

add to favorites
571
NOVA CIJENA
Kontakt

Elvisa Pilav

Posredovanje pri prodaji nekretnina, Licenca broj: 01.1-127/22
Lokacija: Mejtaš
Grad:
Opština:
State/County:
Adresa: Envera Čolakovića
Country: Bosnia and Herzegowina
Property Id : 107826
Cijena: N/054/2025 690KM mjesečno
Kvadratura: 68 m2
Broj soba: 3
Broj spavaćih soba: 2
Broj kupatila: 1
ID Oglasa: N/054/2025
Tip: Stan
Subjekt: Iznajmljivanje
Površina: 68
Sprat: 2
Ukupan Br. Spratova: 3
Sobe: 3
Broj Spavaćih Soba: 2
Kupatila: 1
Vrsta Grijanja: Plinsko etažno grijanje
Godina Izgradnje: 1970
Novogradnja
Nedavno adaptirano
Opremljeno namještajem
Garaža
Vlastito parking mjesto
Javni parking u blizini
Lift
Balkon/lođa/Terasa
Električna energija
Gradski vodovod i kanalizacija
Telefonski prikljucak
Internet
CATV
Interfon
Klima uređaj
Blindirana vrata
Podrumska/tavanska prostorija
Ostava unutar nekretnine
Alarm
Video nadzor

Iznajmljujemo lijepo uređen i izuzetno svijetao trosoban stan, površine 68m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Envera Čolakovića, u sarajevskom naselju Mejtaš. Zbog jugozapadne orijentacije i velikih prozorskih otvora vrlo dobro je osvijetljen i prozračan tokom cijelog dana. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, ostave i dva balkona. Stan je nedavno potpuno renoviran. Ispred zgrade se nalazi vanjsko parking mjesto.

Standard:
Plinsko etažno grijanje. Parket i keramičke pločice na podovima. Vanska PVC stolarija. Unutrašnja drvena stolarija. Internet. CATV. Telefon. Interfon. Klima uređaj. Alarm. Blinda vrata. Parking mjesto.

Lokacija:
Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Enevera Čolakovića, naselje Mejtaš, općina Centar. Zgrada u kojoj se nalazi stan je pozicionirana na način da je u potpunosti izolovana od gradske buke, iako je udaljena svega nekoliko minuta lagane šetnje od strogog centra grada. Spuštanjem niz Dalmatinsku ulicu, za manje od 3 minute stiže se do ulice Maršala Tita, odnosno zgrade Centralne banke, prvog tramvajskog stajališta ili spomenika „Vječna vatra“.

Compare properties

SLIČNE NEKRETNINE

Namješten trosoban stan, Čengić Vila

N/064/2025 650KM mjesečno
Iznajmljujemo namješten trosoban stan površine 69m2, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u ulici Nedima vidi još..
Iznajmljujemo namješten trosoban stan površine 69m2, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u ulici Nedima vidi još..
69 m2full info

Nov i novoopremljen dvosoban stan sa garažom...

N/050/2025 850KM mjesečno
Iznajmljujemo potpuno nov, nekorišten dvosoban stan, površine 63m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade izgrađen vidi još..
Iznajmljujemo potpuno nov, nekorišten dvosoban stan, površine 63m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade izgrađen vidi još..
63 m2full info

Agent

Elvisa Pilav

Posredovanje pri prodaji nekretnina, Licenca broj: 01.1-127/22
+387 33 956 333
+387 61 481 122
elvisa@metropolanekretnine.ba

Pošalji upit

+387 61 481 122

Pošalji poruku

  • Detaljna pretraga

    More Search Options