Kontakt
Posredovanje pri iznajmljivanju nekretnina, Licenca broj: 01-01.1-95/22
Lokacija: Otoka
Adresa: Generala Mehmeda Alagića
Country: Bosnia and Herzegowina
Property Id : 102564
Kvadratura: 55 m2
Broj soba: 3
Broj spavaćih soba: 2
Broj kupatila: 1
ID Oglasa: N/071/2024
Tip: Stan
Subjekt: Iznajmljivanje
Površina: 55
Sprat: 9
Ukupan Br. Spratova: 11
Sobe: 3
Broj Spavaćih Soba: 2
Kupatila: 1
Vrsta Grijanja: Centralno gradsko grijanje
Godina Izgradnje: 2016
Novogradnja
Nedavno adaptirano
Opremljeno namještajem
Garaža
Vlastito parking mjesto
Javni parking u blizini
Lift
Balkon/lođa/Terasa
Električna energija
Gradski vodovod i kanalizacija
Telefonski prikljucak
Internet
CATV
Interfon
Klima uređaj
Blindirana vrata
Podrumska/tavanska prostorija
Ostava unutar nekretnine
Alarm
Video nadzor
Iznajmljujemo lijepo uređen trosoban stan, površine 55m2. Stan se nalazi na devetom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Generala Mehmeda Alagića, u novoizgrađenom naselju Nova Otoka. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, predsoblja i balkona. Obzirom na kvadraturu i funkcionalan raspored prostorija, stan je vrlo praktičan i ekonomičan, a također i opremljen namještajem i kućanskim uređajima. Ispred zgrade se nalazi parking prostor namijenjen stanarima. Ističemo i to da stambeno-poslovni objekat u kojem se stan nalazi još uvijek posjeduje garažna mjesta dostupna na najam.
Napomena: Stan je dostupan za najam od 15.09.2024.!
Standard:
Centralno grijanje iz vlastite kotlovnice kompleksa Nova Otoka. Vanjska PVC stolarija. Unutrašnja drvena stolarija. Parket i keramičke pločice na podovima. CATV. Internet. Interfon. Telefon. Blinda ulazna vrata. Klima. Lift. Javni besplatni parking.
Lokacija:
Stan se nalazi na devetom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Generala Mehmeda Alagića, u novoizgrađenom naselju Nova Otoka. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni način života, od kojih izdvajamo blizinu zdravstvenih i obrazovnih ustanova (osnovne škole i predškolske ustanove), te blizinu javnog gradskog saobraćaja i Shopping centra Otoka. Ovo naselje je udaljeno svega 10 minuta vožnje od centra grada u jednom smjeru i isto toliko od sarajevskog aerodroma.
SLIČNE NEKRETNINE
N/029/2026 mjesečno
Iznajmljujemo nov i vrlo lijepo uređen, dvosoban stan površine 46m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu novoizgrađen
vidi još..
Iznajmljujemo nov i vrlo lijepo uređen, dvosoban stan površine 46m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu novoizgrađen
vidi još..
N/022/2026 mjesečno
Iznajmljujemo vrlo lijep, trosoban stan površine 60m2, koji se nalazi u neselju Grbavica. Stan se sastoji od komfor
vidi još..
Iznajmljujemo vrlo lijep, trosoban stan površine 60m2, koji se nalazi u neselju Grbavica. Stan se sastoji od komfor
vidi još..
N/026/2026
Iznajmljujemo vrlo lijep, svijetao i komforan dvosoban stan površine 54m2. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade i
vidi još..
Iznajmljujemo vrlo lijep, svijetao i komforan dvosoban stan površine 54m2. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade i
vidi još..